Ayakkabı ve Plastik Aksesuar İmhası

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Ülkemizde her ne kadar atık, üretim fazlalığı ya da üretim hata kanyaklı yanlışlar açığa çıksa da imha yoluna gidilen bir başka üretimlerin başında da ayakkabı ve plastik aksesuarlar gelmektedir. Genelde plastik aksesuar ve ayakkabı üretimlerinde ki şekil bozukluğu yanlış numara, etiket hataları ya da benzeri pek çok hatalardan dolayı ürünler kullanılmaz hale gelmektedir. Elde kalan çoklu nihai kaynakların birikmesi de hem çevre sağlığını hem de güvenliği olumsuz yönde etkileyen bir başka konuların içerisinde bulunmaktadır.

Diğer ürün imhası kategorisi içerisinde yer alan ve ayakkabı ve plastik aksesuar imhaları güvenliğin oluşması ve kontrol altında tutulması amaçlı son derece önemlidir. Üretim fazlası ya da üretim hatalarından kaynaklı ürünlerin imhaları kontrollü bir süreçte imha garantili olarak gerçekleşmektedir.

Elde kalmış olan ürünlerde herhangi bir sahtekârlığın ve kaçak satışların ortaya çıkmaması adına imha hizmetlerine çoğunlukla pek çok işletme başvurarak güvenliği en iyi şekilde kontrol altında tutmaya çalışmaktadır.

Kaynak: http://www.guvenliimha.com © Copyright Makaleyi izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

So, what do you think ?