Prototip Ürünlerde İmha Hizmetleri

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Çağımızda sık karşılaştığımız ve sorun haline dönüşen belli başlı konular arasında da prototif ürünler gelmektedir. Prototif ürünler çoğu kez üretim piyasaya sürülmeden önce şekli ve tasarımı yapılırken üretilmekte olduğundan dolayı pek çok prototif ürünler de çevre sağlığının korunmasını önleyen niteliktedir. Bu gibi aşamalar esnasında tüm prototif ürünler şekil ve tasarım esnasındayken güvenli bir şekilde toplatılarak özel imha araçları aracılığı iler kontrollü süreç içerisinde imha edilmektedir.

Bu sayede piyasada pek çok prototif ürün kalmadığı gibi kaçakçılık ve sahtekârlık yoluna başvurma girişimleri de en iyi şekilde önlenmiş olacaktır. Özel olarak üretimi gerçekleşmiş olan imha makineleri sayesinde ülkemizde elde kalan ve stoklar içerisinde bulunan hem üretim kaynaklı, hem hata kaynaklı ürünler imha edilmekte ve geri dönüşüm yoluna iletilmektedir.

Toplanma ve depolanma işlemleri ardından en son aşama ise prototif ürünlerin garanti kapsamında tüm yasal hükümlerce imha edilmesidir. Buna göre her bir şirket artık imha hizmetlerine başvurmaktadır.

Kaynak: http://www.guvenliimha.com © Copyright Makaleyi izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

So, what do you think ?